رونمایی پوستر

خبررسانی موفقیت های فیلم "پنج" با مطرح ساختن نام شهر یزد و ثبت جهانی اون راه به جایی برام نبرد. نه بازتاب خبری گسترده ای برامون داشت و نه حمایت مالی ازمون شد! تیر و آخر و وقتی زدند که رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر بهم گفت پول بلیط سفرم به فستیوال بلغارستان و حاضرند تقبل کنند! سیصد میلیون هزینه ی تولید فیلم شده اون وقت به خاطر دو سه میلیون تومن اجازه بدم همه جا جار بزنند که حمایتش کردیم؟  

همین چند روز پیش تصمیمم و قطعی کردم. مراسم رونمایی از پوستر و تو یه کافی شاپ شیک تو محفلی دوستانه برگزار کردم بدون حضور هیچ کدوم از مقامات دولتی. توی کانال هم اعلام کردم که قراره اکران خصوصی فیلم توی تهران برگزار بشه. فیلم "پنج" ساخت کشور ایرانه و ربطی به هیچ منطقه و شهر خاصی نداره.

از الان به فکر افتادم که هزینه ی تولید فیلم بعدیم و با کمک بخش خصوصی تامین کنم یا اگه نشد یه مدت صبر کنم تا پولی دستم بیاد. تا دولت سر کاره و زمام امور دست این جماعته، قرار نیست مورد حمایت دولتی قرار بگیرم. خدای منم ولی بزرگه. بالاخره یه شرایطی برای ساخت فیلم بعدیم فراهم میشه اونم از سمتی که فکرش و نمی کردم. 

خبر خوب این که فیلم سینمایی "پنج" به سی امین جشنواره بین المللی هم راه پیدا کرد. تا الانم نوزده تا جایزه بردیم. امیدوارم روند موفقیت هاش همین شکل ادامه داشته باشه و به فروش فیلم در آینده کمک کنه. 

مراسم رونمایی از پوستر فیلم پنج

آنونس فیلم سینمایی "پنج"

لوگوی فیلم پنج

فیلم ,پنج ,یه ,شهر ,رونمایی ,مراسم ,فیلم پنج ,رونمایی از ,مراسم رونمایی ,ی تولید ,هزینه ی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

75830590 عاشق نشی نمی فهمی این حال بد چه قد خوبه مرتضی پاشایی باغ فردوس ، باغ سینما مرداد کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. وبلاگ ناب و خواندنی مطالب اینترنتی اجاره کلايمر و فروش کلايمر baghcsepydar هنرهای شخصی